Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Izolačné sklá


Izolačné sklá sa čoraz častejšie dostávajú do našich domácností, veľa klientov ani nevie, či kúpilo klasické plastové okno/dvere alebo okno/dvere s izolačným sklom.

Plastové okno nemusíme ani veľmi predstavovať, je pevné, osadené vždy v plastovom ráme s rôznym stupňom tesniacej schopnosti. Okno s izolačným sklom je podstatne iné, nielen že poskytuje pohodlie, ale aj teplúčko v príbytku. Vďaka kvalitnému izolačnému sklu, môžete rapídne znížiť náklady na vykurovanie. Ako je to možné? Izolačné sklo je potiahnuté  vrstvou mäkkého pokovenia LOW-E, ktorá spôsobuje, že svetlo prejde cez vaše okno von avšak teplo sa odrazí späť do domácnosti. Fyzikálne povedané, tepelné aj svetelné žiarenia majú rovnakú podstatu avšak odlišujú sa veľkosťou vlnovej dĺžky, vďaka čomu jedno žiarenie (svetelné) prejde von, a druhé (tepelné) neopustí príbytok, odrazí sa a pomáha udržiavať konštantné teplo. Odborne povedané , môžeme túto vrstvičku nazvať spektrálne selektívnou vrstvou na sklenenej výplni okna, či dvier. To pre vás môže znamenať zníženie nákladov v prípade výmeny skla v porovnaní s kúpou celého nového okna, či dvier. Izolačné sklo 2-sklo a 3-sklo po odrezaní na CNC stroji ( rezacom stroji) prechádzajú cez automatizovanú umývačku skiel. Dištančné rámčeky SUPER SPACER (teplý pásik) u nás nanášame všetko pneumaticky na pnematických  strojoch a zatmelené sú lepidlom BOSTIK 5000 a plnenené sú Argónom, t.j. používame najmodernejšiu technológiu na výrobu izalčných 2- vrstvových skiel a 3-vrstvových skiel tejto doby.  Spojením viac-vrstvových skiel jednotlivo vrstvených skiel sú dohromady lepené zvukovo izolačnou fóliou Vám vieme vyrobiť špeciálne. 

Ak hľadáte ešte viacej možností, ako ušetriť na nákladoch v oblasti vykurovania, zvážte aj dvojvrstvové izolačné sklo. Ako už samé pomenovanie naznačuje, toto sklo pozostáva z dvoch plochých skiel medzi ktorými sa nachádza malá vrstvička vzduchu. Vzduch vystupuje ako izolant, kedže jeho tepelná vodivosť je malá a v uzatvorenom priestore nemôže prúdiť, tak znižuje hodnotu priestupu tepla von.

Jednoducho povedané vzduch spôsobuje, že teplo neuniká von.U nas vyrábame aj „výkonnejšie” systémy, ktoré obsahujú namiesto vzduchu vzácny plyn Argón, ktorý je ešte lepším izolantom. Pre zvýšenie bezpečnosti existujú aj bezpečnostné izolované sklá. Naše okná/dvere nájdete vo viacerých rámoch.


Výmena izolačných skiel
Výmena izolačných skiel
Výmena izolačných skiel
Výmena izolačných skiel
Výmena izolačných skiel
Výmena izolačných skiel
Výmena izolačných skiel
Výmena izolačných skiel

Napíšte nám Zavolajte nám