Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Sklenené obklady


Určite ste sa už niekedy zamýšľali nad tým, že musí existovať obklad, ktorý by nemal žiadne nepekné škáry a lepšie by sa oň staralo.

Na trh sa postupne prebíja novinka, ktorá vás určite chytí za srdce. Jedná sa o sklenené obklady, ktoré sa vyrábajú vo veľkých rozmeroch spolu s rôznymi dizajnérskymi výstrelkami v podobe obrazcov, ktoré sú priamo v sklenenom obklade. Zaujímavá je aj kombinácia rôznych sklenených plôch ladených v identických vzhľadoch.

Predstavte si, že váš priestor nad pracovnou doskou kuchynskej linky, bude ladiť so sklenenou stenou predeľujúcou kuchyňu od obývačky, alebo s novými sklenenými dvermi.  Vďaka tomuto obkladu, dokáže vyčarovať prekrásne zladený a moderný domov, ktorý vám budú všetci závidieť.

Už sa nemusíte obávať „okukaných” obkladačiek v kuchyni, ktoré nielenže nevyzerajú práve najestetickejšie, ale aj starostlivosť je vyššia ako u sklených obkladoch. Kto by to nepoznal napríklad v kúpeľni, kde sa často v škárach medzi obkladačkami robí nepríjemná a nebezpečná pleseň, ktorá ohrozuje nielen vás, ale aj vašich potomkov. Skúste preto siahnuť po sklenených obkladoch, sú praktické, veľmi ľahko sa montujú, starostlivosť nie je namáhavá a ich kúpu znesie každá jedna peňaženka.

Sklenené obklady viete aj farebne kombinovať, tak že vznikne napríklad súvislá stena s odlišnými motívmi, alebo ich použijete ako priťahovač pohľadov nad pohovku nad gaučom. Tento typ obkladu sa hodí do každého priestoru, či už obchodného alebo domáceho. Určite sa zapáči, každej jednej návšteve, ktorá sa u vás zastaví. 


Sklenené obklady
Sklenené obklady
Sklenené obklady
Sklenené obklady

Napíšte nám Zavolajte nám