Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Služby sklenárstva OPRACOVANIE SKLA

Opracovanie skla je náročný proces chladenia, mazania a brúsenia diamantovými kotúčmi až do posledného detailu úpravy skla Leštenia.


Sámovanie skla:

Zrazenie ostrej hrany skla

Brúsenie skla:

Úplné zarovnanie hrany bez nežiadúcich nerovností hrany.

Brúsenie skla + Leštenie skla:

Detailná úprava skla, keď hrana aj sám prechádza cez jednotlivé brúsne a leštiace kotúče a vzniká tak vysokolesklá úprava hrany skla.

Fazetovanie skla:

Brúsenie a následné vyleštenie kraju skla. Fazetuje sa v šírke od 10 do 45 mm. Fazetujú sa číre sklá, zrkadlá,lacobely a všetky druhy plochých skiel - kruhové, oválne alebo iné tvary.

Opracovanie skla na CNC stroji:

Ak je požiadavka na nepravidelné otvory, diery, elipsy aj s vnútorným opracovaním hrany skla.

Vodný lúč:

Výrezy tvorené vodným lúčom s jemným pieskom v akomkoľvek tvare a do akejkoľvek hrúbky skla (aj connex). Okrem kaleného skla.

Pieskovanie skla:

Tvorba dizajnu na povrchu skla s trvalým matným efektom. Pieskovanie skla nie je zmývateľné. Všetky ploché sklá (aj kalené) sa môžu pieskovať.

UV lepenie skla:

UV lepenie je špeciálny druh lepidla, ktorý vytvrdzuje pomocou UV lámp. Je to pevný, trvácny spoj ktorý je prakticky neviditeľný. Lepia sa jednotlivé hrany skiel, pánty, podložky, poličky, držiaky na barové sklenené pulty atď.

OPRACOVANIE SKLA OPRACOVANIE SKLA OPRACOVANIE SKLA

Izolačné sklá:

Zasklievanie plastových a euro okien. Výmenu izolačných skiel.

Anti-calk:

Špeciálna povrchová úprava skla proti vodnému kameňu. Neviditeľný film na skle napomáha vode stiecť rýchlejšie a nevytvára sa tak vodný kameň.

Vŕtanie:

Diamantovými vrtákmi za pomoci chladenia sa vŕtajú diery do skla ľubovoľného priemeru.

Kalenie skla:

Kalením(tepelným spracovaním skla v teplote nad 600 °C a následným prudkým ochladením) sa dosahuje zvýšenie tvrdosti a hlavne odolnosti skla. Kalené sklo sa rozbije na množstvo drobných črepín. Kalené sklo sa taktiež vyrába v daných farebných prevedeniach

Lepené sklá- (connex):

Je sklo zložené z dvoch alebo viacerých vrstiev skiel rovnakej alebo rôznej hrúbky spojených bezpečnostnou fóliou Evasafe. Po rozbití lepeného skla črepy ostávajú prilepené na fólii. Lepené sklá sú zlepené s čírou alebo matnou bezpečnostnou fóliou.

Emailovanie skla:

Farbenie skiel podľa vzorkovníku farieb RAL. Farbenie iba z jednej strany skla.

Montáž a zameranie:

Na základe Vašej požiadavky zameriame, vyrobíme na mieru a namontujeme sklenené zábradlia, sklenené sprchovacie kúty, sklenené kuchynské zásteny, zrkadlá a iné sklenené produkty.

Lepenie fólií:

Bezpečnostné fólie, proti slnečné fólie, nepriehľadné a zrkadlové fólie.

Zasklievanie okien a výkladov:

Montáž u zákazníka a v dielni.

Nábytkové sklá:

Sklenené stolové tabule (aj atypické), atypické sklá podľa šablóny, sklá do vitrín, antireflexné sklá, planibel bronz alebo šedý, sklá do rámov, clip-fixou a iné.

CENY / CENOVÉ PONUKY Sklenárstvo  SKLOFIX.  

Pre zložitejší výpočet cenových ponúk Vám vašu cenovú ponuku vypracujeme zaslaním požiadavky do mailu alebo do kontaktného formulára. 

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.

Napíšte nám Zavolajte nám