Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Zrkadlá


Počas celých dekád sa zrkadlá stali súčasťou našich životov, niektoré majú atypické tvary, iné sú zasa klasické tvaru a visia v našich domácnostiach na chodbách, či v kúpeľni. Niekedy zrkadlá tvoria veľmi zaujímavé riešenie, ako rozdeliť dva priestory a pritom ich ešte viacej opticky rozšíriť - napríklad v podobe známych roldorov. Inokedy ich nájdeme v predajniach, domoch, či vo firmách, aby vďaka odrazu svetla presvietili celý priestor.

Čoraz častejšie sa kladie dôraz na zvýšenú ochranu pri páde, či inom poškodení zrkadla. Zrkadlo nemá poškodiť zdravie, alebo inak ublížiť, preto ponúkame aj špeciálne zrkadlá s bezpečnostnou fóliou. Od pôvodnej výroby zrkadiel, ktorých odrazová plocha bola vyrobená z amalgánu, prešiel už nejaký ten čas, ale záujem o zrkadlá nesmierne stúpa a to ročne.

Stretávame sa denne s veľkým dopytom o zrkadlá, preto sa vždy snažíme zrkadlá odoslať klientom, čo najrýchlejšie. Všetky nami ponúkané produkty sú v najvyššej kvalite a v rozličných variantoch, aby uspokojili úplne každého klienta. Samozrejmosťou je aj poskytovanie výroby zrkadiel na mieru podľa želania, našich klientov. Atypické riešenia, či rozmery sú v našom prípade veľmi vítané.

Pohlaď do zrkadla, môže byť teda niečím krásnym v prípade, že vaše zrkadlo je od nás a je vo vysokej kvalite. Málokto si uvedomuje, že aj medzi zrkadlami sú rozdiely.


Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla
Zrkadla

Napíšte nám Zavolajte nám