Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Sklenené priečky


Sklenené priečky, inak nazývané aj sklenené steny sú vymeniteľnou súčasťou priestorov, v ktorých dbáme o zachovanie súkromia a dostatočného osvetlenia. Skvele sa hodia do menších priestorov i veľkých otvorených areálov: kancelárii  OPEN SPACE,  ktoré aj po rozdelení pôsobia veľmi priestranne a osvetlene. Vďaka takémuto rozdeleniu dosiahnete modernosť, nadčasovosť a dokonalú akustickú clonu,.

Zaujímavosťou je aj zabudovanie klasických dverí, či posuvných dverí, ktoré pôsobia ešte modernejšie. Existujú jednokrídlové, ale aj dvojkrídlové varianty, ktoré sú pýchou každého priestoru. Aj keď často narážame na sklenené steny práve v podnikateľskom a verejnom sektore, čoraz častejšie sa vyskytujú aj v moderných domoch, ktorých majitelia vyžadujú súkromie, o ktoré nechcú prísť na úkor stratenia širokého priestoru a straty dostatku svetla.

Zvýšenie súkromia dosiahnete napríklad polepom sklenenej priečky, podľa svojho želania, alebo použitím mliečneho skla, ktoré je čoraz obľúbenejšie v bytových a kancelárskych priestoroch. V bytoch často vidíme predelenie viacerých miestnosti. Osadenie sa taktiež rieši podľa požiadaviek klienta, sú možnosti osadenia priamo do podlahy - prevažne bez-rámové.

Sú dokonalé bezpečné, stabilné a nevyžadujú si takmer žiadnu údržbu. Stačí vám raz za mesiac poutierať sklenenú stenu handričkou a čistou vodou a bude presne taká, ako keď ku Vám prišla nová. 


sklené priečky
sklené priečky
sklené priečky
sklené priečky
sklené priečky
sklené priečky
sklené priečky
sklené priečky

Napíšte nám Zavolajte nám