Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Blog

Sklenené kuchynské zásteny vás prekvapia


Pokiaľ sa aj chystáme robiť v našej domácnosti nejaké drobné zmeny, či úpravy jej zariadenia, tak preferujeme, aby sa to vyriešilo pokiaľ možno čo najskôr a maximálne efektívne. V prípade, že rekonštruujeme našu kuchyňu, tak táto podmienka je ešte dôležitejšia, aby sme tak neodstavili naše spotrebiče a hladných členov rodiny na príliš dlhú dobu. Sklenené kuchynské zásteny sú u vás raz dva.

Sklenené kuchynské zásteny, ktorých výmenu ani nepocítite

Či už sa rozhodnete pre zmenu zásteny z estetického hľadiska alebo vás k tomu vedie aj rozsiahlejšia zmena vašej kuchyne, tak voľbou číslo jedna pre vás by mali byť práve sklenené kuchynské zásteny. Sklo ako materiál je nielen dostatočne bezpečný, ale ponúka tomuto priestoru aj ďalšie výrazné benefity.

Existujú dva spôsoby, ako umiestniť sklenené kuchynské zásteny do vášho priestoru. Buďto ich môžete klasicky vymeniť, čo potrvá možno niekoľko hodín alebo sa môžete rozhodnúť pre úspornejšie riešenie a vaše nové sklenené zásteny umiestniť priamo na pôvodnú plochu, ktorá im vôbec nebude prekážať. Sklenené kuchynské zásteny sa maximálne prispôsobia každému materiálu.

Sklenené kuchynské zásteny vydržia viac, ako si myslíte

Pokiaľ sa obávate toho, že sklo ako materiál, by nemalo vôbec čo hľadať vo vašej kuchyni, najmä kvôli bezpečnosti, v prípade jeho nechceného rozbitia, tak vás opäť potešíme. Za všetko hovorí jeho vysokokvalitné spracovanie, ktoré sa vyrába pri teplote až 650 stupňov, pričom je hneď niekoľkokrát chladené, aby vydržalo akékoľvek mechanické a tepelné namáhanie. Vašim skleneným kuchynským zástenám neuškodia preto ani prílišne zmeny teploty, či zahrievanie spôsobené varením.

Strachovať sa nemusíte ani v situáciách, kedy by sa sklo naozaj neželane rozbilo. Pokope ho bude vždy držať ochranná fólia, ktorá mu nedovolí, aby sa rozletelo na tisíce malých kúskov, ktoré by vás mohli akokoľvek zraniť. Pokojne preto môžete pustiť do kuchyne aj vaše malé deti, ktoré si tieto sklenené kuchynské zásteny obľúbia určite ako prvé.Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.
Ďalšie články

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Ľudia, keď si zariaďujú svoju domácnosť, tak sa väčšinou snažia dosiahnuť, aby výsledné riešenie spĺňalo dve kritéria, a to praktickosť a eleganciu. Jednak, im ide o to, aby vybrané časti interiéru dokonale ladili, avšak zároveň, aby aj všetko fungovalo, tak ako má. V prípade, že sa rozhodnete pre sklenené zábradlia, tak získate obe výhody naraz.

Zobraziť viac


Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

V období, kedy už zariaďujete vašu domácnosť nielen pre seba, ale najmä pre svoju rodinu, tak dbáte o to, aby vybrané kusy nábytku, či interiéru spĺňali okrem estetického hľadiska, aj to bezpečnostné. Predsa len, najväčšími objaviteľmi u vás doma, budú práve vaše malé ratolesti, ktoré by ste chceli mať najradšej stále na očiach. Sklenené zábradlia tak môžu byť vašimi predĺženými očami.

Zobraziť viac


Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

V prípade, keď sa zaoberáme doma prerábkou kúpeľne, tak si vždy položíme rovnakú otázku, a to, či ísť cestou klasickej vane a tešiť sa tak relaxačné večery, kedy sa môžeme až po uši ponoriť do horúcej vody s penou alebo skôr siahneme po praktickom a úspornejšom riešení v podobe sprchovacieho kúta. Naše sklenené sprchovacie kúty pre vás akými kompromisom.

Zobraziť viac


Napíšte nám Zavolajte nám