Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Blog

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť


Ľudia, keď si zariaďujú svoju domácnosť, tak sa väčšinou snažia dosiahnuť, aby výsledné riešenie spĺňalo dve kritéria, a to praktickosť a eleganciu. Jednak, im ide o to, aby vybrané časti interiéru dokonale ladili, avšak zároveň, aby aj všetko fungovalo, tak ako má. V prípade, že sa rozhodnete pre sklenené zábradlia, tak získate obe výhody naraz.

Sklenené zábradlia udržia svetlo po celý deň

Mnohí sa obávajú aj toho, že pokiaľ prekryjú vybrané miesta v domácnosti zábradlím, tak ju tým úplne ponoria do tmy, čo bude navodzovať dojem, že potrebujete u vás doma neustále používať umelé osvetlenie. Zároveň, príliš veľa protichodných materiálov pri sebe môže odrážať prichádzajúce teplo zo slnka, čím budete neustále pociťovať okolo seba zimu.

Pokiaľ sa však rozhodnete použiť pre váš dom, či byt sklenené zábradlia, tak sa ničoho takého báť nemusíte. Každý predsa vie, že sklo je dokonalým izolantom tepla, ktoré v sebe drží aj dlho potom, ako je ho schopné nasať, či už zo slnka alebo okolitých výhrevných zariadení. Ďalším veľkým kamarátom sklenených materiálov je aj svetlo, ktoré sa v nich ideálne odráža a ponechá tak vašu domácnosť vždy príjemne presvetlenú a plnú života.

Sklenené zábradlia sa za svoj vzhľad hanbiť nemusia

Sklenené vázy, sklenené sochy, sklenené lustre, to všetko je dôkazom toho, že sklo ako materiál je naozaj úchvatným prvkom, ktorý dokáže priestor, v ktorom sa nachádza naozaj skrášliť do nevídaných rozmerov. Inak tomu nebude ani v prípade sklenených zábradlí, ktoré môžu premeniť vašu domácnosť na hotové kráľovstvo.

Svedčí o tom aj fakt, že sklo dokáže vo svojej čírosti odrážať všetky krásy blízkeho, či ďalekého okolia, ktoré môžete mať u vás doma ako na dlani. Pokiaľ chcete z tohto materiálu vytiahnuť ešte o čosi viac, tak sa môžete rozhodnúť aj pre rôzne opracovanie skla, ako je napríklad gravírovanie, či pieskovanie alebo dokonca nalepiť na vaše zábradlie aj ľubovoľnú tematickú fóliu, ktorú ocenia najmä vaše ratolesti. Sklenené zábradlia môžu tak byť vašimi dverami do sveta plného fantázie. Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.
Ďalšie články

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Ľudia, keď si zariaďujú svoju domácnosť, tak sa väčšinou snažia dosiahnuť, aby výsledné riešenie spĺňalo dve kritéria, a to praktickosť a eleganciu. Jednak, im ide o to, aby vybrané časti interiéru dokonale ladili, avšak zároveň, aby aj všetko fungovalo, tak ako má. V prípade, že sa rozhodnete pre sklenené zábradlia, tak získate obe výhody naraz.

Zobraziť viac


Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

V období, kedy už zariaďujete vašu domácnosť nielen pre seba, ale najmä pre svoju rodinu, tak dbáte o to, aby vybrané kusy nábytku, či interiéru spĺňali okrem estetického hľadiska, aj to bezpečnostné. Predsa len, najväčšími objaviteľmi u vás doma, budú práve vaše malé ratolesti, ktoré by ste chceli mať najradšej stále na očiach. Sklenené zábradlia tak môžu byť vašimi predĺženými očami.

Zobraziť viac


Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

V prípade, keď sa zaoberáme doma prerábkou kúpeľne, tak si vždy položíme rovnakú otázku, a to, či ísť cestou klasickej vane a tešiť sa tak relaxačné večery, kedy sa môžeme až po uši ponoriť do horúcej vody s penou alebo skôr siahneme po praktickom a úspornejšom riešení v podobe sprchovacieho kúta. Naše sklenené sprchovacie kúty pre vás akými kompromisom.

Zobraziť viac


Napíšte nám Zavolajte nám