Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Blog

Sklenené zábradlia pre váš krajší deň


V období, kedy už zariaďujete vašu domácnosť nielen pre seba, ale najmä pre svoju rodinu, tak dbáte o to, aby vybrané kusy nábytku, či interiéru spĺňali okrem estetického hľadiska, aj to bezpečnostné. Predsa len, najväčšími objaviteľmi u vás doma, budú práve vaše malé ratolesti, ktoré by ste chceli mať najradšej stále na očiach. Sklenené zábradlia tak môžu byť vašimi predĺženými očami.

Sklenené zábradlia sú zrkadlom vašej domácnosti

Aj tie najposlušnejšie deti majú tendenciu z času na čas vybrať sa objavovať tajomstvá spoločnej domácnosti, najmä vo veku, kedy sa ešte za všetkým novým a nepoznaným vydávajú po štyroch. Vtedy by sme si priali, aby všetky vaše miestnosti v byte, či dome mali nainštalované kamery, aby sme tak o všetkom vedeli v reálnom čase.

Takouto zväčšenou kamerou pre vás môžu byť aj vaše sklenené zábradlia, ktoré jednak plnia svoju bezpečnostnú funkciu, ktorá nedovolí, aby cez ne hocikto prepadol alebo sa nebodaj zranil, a zároveň vám dávajú vždy v predstihu informáciu o tom, kde sa práve nachádza váš malý prieskumník.

Sklenené zábradlia, ktoré budú držať vždy pokope

Obávať sa nemusíte ani situácií, kedy by mohlo dôjsť k náhodnému puknutiu, či dokonca rozbitiu tabule vášho skleneného zábradlia. Postará sa o to špeciálna lepená fólia, ktorá je umiestnená na jej povrchu a zabezpečuje tak celistvosť materiálu. To znamená, že keby aj sklo nešťastne prasklo, tak fólia ho udrží bezpečne pokope a nerozletí sa tak na tisíce malých kúskov, ktoré by vás alebo vaše deti mohli zraniť.

Na tú istú bezpečnostnú fóliu môžete prípadne aplikovať vami vybrané vzory, ktoré budú ešte viac skrášľovať vaše sklenené zábradlie a vaše deti budú mať z toho dvojnásobnú radosť. Vybrať si môžete z viacerých prírodných, či farebne zladených motívov, ktoré môžete ideálne skombinovať s odtieňmi vašej domácnosti a zabezpečiť jej tak ešte väčšiu konzistenciu. Vaše sklenené zábradlia vás tak budú tešiť každý jeden deň.Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.
Ďalšie články

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Ľudia, keď si zariaďujú svoju domácnosť, tak sa väčšinou snažia dosiahnuť, aby výsledné riešenie spĺňalo dve kritéria, a to praktickosť a eleganciu. Jednak, im ide o to, aby vybrané časti interiéru dokonale ladili, avšak zároveň, aby aj všetko fungovalo, tak ako má. V prípade, že sa rozhodnete pre sklenené zábradlia, tak získate obe výhody naraz.

Zobraziť viac


Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

V období, kedy už zariaďujete vašu domácnosť nielen pre seba, ale najmä pre svoju rodinu, tak dbáte o to, aby vybrané kusy nábytku, či interiéru spĺňali okrem estetického hľadiska, aj to bezpečnostné. Predsa len, najväčšími objaviteľmi u vás doma, budú práve vaše malé ratolesti, ktoré by ste chceli mať najradšej stále na očiach. Sklenené zábradlia tak môžu byť vašimi predĺženými očami.

Zobraziť viac


Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

V prípade, keď sa zaoberáme doma prerábkou kúpeľne, tak si vždy položíme rovnakú otázku, a to, či ísť cestou klasickej vane a tešiť sa tak relaxačné večery, kedy sa môžeme až po uši ponoriť do horúcej vody s penou alebo skôr siahneme po praktickom a úspornejšom riešení v podobe sprchovacieho kúta. Naše sklenené sprchovacie kúty pre vás akými kompromisom.

Zobraziť viac


Napíšte nám Zavolajte nám