Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Blog

Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť


V prípade, keď sa zaoberáme doma prerábkou kúpeľne, tak si vždy položíme rovnakú otázku, a to, či ísť cestou klasickej vane a tešiť sa tak relaxačné večery, kedy sa môžeme až po uši ponoriť do horúcej vody s penou alebo skôr siahneme po praktickom a úspornejšom riešení v podobe sprchovacieho kúta. Naše sklenené sprchovacie kúty pre vás akými kompromisom.

Relax za každú cenu

Hoci sa môžete nazdávať, že výberom sprchovacieho kúta sa môžete razom obrať o všetky radovánky spojené s kúpeľom a pravidelná denná hygiena sa tak pre vás stane len obyčajnou rutinou, tak ste na veľkom omyle!

Totiž, dnešné sklenené sprchovacie kúty už disponujú viacerými relaxačno-masážnymi prvkami, ktoré premenia vašu večernú sprchu na hotový wellnes. Na mysli máme viacero voliteľných módov, zakomponovaných už priamo v sprchovacej hlavici alebo si môžete dopomôcť aj prídavnými tryskami, ktoré doprajú vášmu telu želané uvoľnenie. Napokon, váš sklenený sprchovací kút môžete vybaviť aj špeciálnym sedadlom, ktoré ocenia najmä starší členovia rodiny.

Vyberie si skutočne každý

Ďalším aspektom, ktorý musíme vo väčšine kúpeľní riešiť, je čo najefektívnejšie využitie priestoru, ktorý máme k dispozícii. V prípade, že ide o malú kúpeľňu, tak mnohí dávajú radšej prednosť sprchovacím kútom, ktoré sa zmestia prakticky všade. Dnes sú preto veľmi praktické a moderné sklenené sprchovacie kúty, ktoré ponúkajú nadčasový dizajn a svojim prevedením vyhovejú skutočne všetkým.

Medzi najčastejšie prevedenia patria tzv. štvrť kruhový alebo obdĺžnikový. Už z názvu vyplýva, že v prípade prvého dizajnu pôjde o umiestnenie do rohu, pričom ušetríte ešte viacej potrebného miesta. V prípade, že si vyberiete obdĺžnikový variant, tak ho môžete umiestniť prakticky všade. Existujú potom však ešte atypické tvary kúpeľní, ktoré  si vyžadujú, aby bol sprchovací kút umiestnený priamo medzi dve steny. Je zrejme, že sklenené sprchovacie kúty si u vás nájdu vždy miesto.Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.
Ďalšie články

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Ľudia, keď si zariaďujú svoju domácnosť, tak sa väčšinou snažia dosiahnuť, aby výsledné riešenie spĺňalo dve kritéria, a to praktickosť a eleganciu. Jednak, im ide o to, aby vybrané časti interiéru dokonale ladili, avšak zároveň, aby aj všetko fungovalo, tak ako má. V prípade, že sa rozhodnete pre sklenené zábradlia, tak získate obe výhody naraz.

Zobraziť viac


Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

V období, kedy už zariaďujete vašu domácnosť nielen pre seba, ale najmä pre svoju rodinu, tak dbáte o to, aby vybrané kusy nábytku, či interiéru spĺňali okrem estetického hľadiska, aj to bezpečnostné. Predsa len, najväčšími objaviteľmi u vás doma, budú práve vaše malé ratolesti, ktoré by ste chceli mať najradšej stále na očiach. Sklenené zábradlia tak môžu byť vašimi predĺženými očami.

Zobraziť viac


Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

V prípade, keď sa zaoberáme doma prerábkou kúpeľne, tak si vždy položíme rovnakú otázku, a to, či ísť cestou klasickej vane a tešiť sa tak relaxačné večery, kedy sa môžeme až po uši ponoriť do horúcej vody s penou alebo skôr siahneme po praktickom a úspornejšom riešení v podobe sprchovacieho kúta. Naše sklenené sprchovacie kúty pre vás akými kompromisom.

Zobraziť viac


Napíšte nám Zavolajte nám