Sklofix

Facebook
CENOVÁ PONUKA

Blog

Sklenené sprchovacie kúty pre krajšiu kúpeľňu


Je pravdou, že práve kúpeľňa je tým miesto v domácnosti, v ktorej sa zväčša sústreďuje najviac sklenených prvkov. Či už sa bavíme o nenahraditeľnom zrkadle, ktoré nám pomáha každé ráno a večer k tomu, aby sa späť vracali bez jedinej chybičky, tak stále viac sa dostávajú do popredia aj veľmi praktické a dizajnovo krásne sklenené sprchovacie kúty.

Sklenené sprchovacie kúty vás nikdy nezradia

Dôvod, pre ktorý si ľudia vyberajú do kúpeľne sprchovací kút, môže byť aj ten, že z dlhodobého hľadiska nám ponúka oveľa praktickejšie riešenie. Treba predsa myslieť aj na to, že keď raz budeme starší, tak uvítame, keď si budeme môcť dopriať každodennú hygienu len jednoduchým krokom tam a späť. Oproti tomu vaňa, predstavuje pre nás v tomto smere zásadnejšie riziko, že ju časom už nebudeme schopní dostatočne využívať.

Rovnako tak, pre nás sklenené sprchovacie kúty predstavujú úsporu času a energie, keď príde na dodatočné čistenie, ako aj ich údržbu. K tomu, aby ste zachovali sklenené tabule vždy čisté a bez zbytočných usadenín, vám stačí povrch pretrieť obyčajnou mokrou handričkou.

Voda bude na svojom mieste

Ďalším veľkým neduhom, ktorý musíme riešiť v každej kúpeľni, je prebytočná voda, ktorá môže najviac unikať, práve keď sa sprchujeme. Aj v tomto smere, vám vychádzajú sklenené sprchovacie kúty opäť v ústrety. Svojim spracovaním a fixačnými prvkami spĺňajú totiž všetky požiadavky, aby voda ostala bezpečne vo vnútri sprchovacieho kúta.

Istým rizikom môže byť hádam len moment, kedy opúšťame priestor sprchovacieho priestoru a kvapky, ktoré sa usadili na jeho dverách, môžu tak preniknúť na podlahu. Avšak, aj voči tomuto sa dokážete obrniť tak, že sa rozhodnete pre variant zo zásuvnými dverami. Sklenené sprchovacie kúty vás tak budú tešiť každý jeden deň.Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás, bližšie informácie vám zašleme v čo najkratšom možnom čase.
Ďalšie články

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Sklenené zábradlia, ktoré vás budú tešiť

Ľudia, keď si zariaďujú svoju domácnosť, tak sa väčšinou snažia dosiahnuť, aby výsledné riešenie spĺňalo dve kritéria, a to praktickosť a eleganciu. Jednak, im ide o to, aby vybrané časti interiéru dokonale ladili, avšak zároveň, aby aj všetko fungovalo, tak ako má. V prípade, že sa rozhodnete pre sklenené zábradlia, tak získate obe výhody naraz.

Zobraziť viac


Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

Sklenené zábradlia pre váš krajší deň

V období, kedy už zariaďujete vašu domácnosť nielen pre seba, ale najmä pre svoju rodinu, tak dbáte o to, aby vybrané kusy nábytku, či interiéru spĺňali okrem estetického hľadiska, aj to bezpečnostné. Predsa len, najväčšími objaviteľmi u vás doma, budú práve vaše malé ratolesti, ktoré by ste chceli mať najradšej stále na očiach. Sklenené zábradlia tak môžu byť vašimi predĺženými očami.

Zobraziť viac


Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

Sklenené sprchovacie kúty vám budú dobre slúžiť

V prípade, keď sa zaoberáme doma prerábkou kúpeľne, tak si vždy položíme rovnakú otázku, a to, či ísť cestou klasickej vane a tešiť sa tak relaxačné večery, kedy sa môžeme až po uši ponoriť do horúcej vody s penou alebo skôr siahneme po praktickom a úspornejšom riešení v podobe sprchovacieho kúta. Naše sklenené sprchovacie kúty pre vás akými kompromisom.

Zobraziť viac


Napíšte nám Zavolajte nám